INFORMAČNÍ PORTÁL

Křižovatka informací, kontaktů a šancí pro vás
 


ÚvodPříspěvky a důchodySlužbyPomůckyVzděláváníPracovní uplatněníBariéryOrganizaceVolný časPraktické informace a formuláře

Hledání ve firmách

Hledání v textech
Vznik informačního portálu je vyústěním naší snahy připravit sborník rad a informací, které jsou vám kdykoli a snadno přístupné pro řešení vašich běžných každodenních i mimořádných problémů.

Stačí se zorientovat v logicky uspořádané struktuře našeho portálu a najít řešení. Nezapomínejte však, že nejste odkázáni pouze na internetovou informační samoobsluhu. Můžete nám zaslat svůj dotaz do internetové poradny, případně na e-mail poradny poradna@ligavozic.cz nebo nás můžete kontaktovat přímo prostřednictvím bezplatné telefonní linky na čísle 800 100 250.

Pokud máte jakékoliv připomínky k obsahu informačního portálu, obraťte se na Kateřinu Bulantovou - katerina.bulantova@ligavozic.cz. V případě technických potíží s provozem a zobrazením portálu, kontaktujte prosím Pavla Minaříka - pavel.minarik@ligavozic.cz.
Informační portál je spravován za podpory projektu Informacemi k soběstačnosti financovaného Úřadem vlády ČR, Vládním výborem pro zdravotně postižené občany.